Hallo,
Ik heb altijd makkelijk via de fietsroute planner van de fietsersbond, een gpx bestand kunnen laden.
Ik heb een nieuwe versie van windows 10 op de computer laten zetten en nu lukt het niet meer.
Ik maak route met planner, klik op gpx icoon en links onder klik ik op bestand en deze staat in de map download. Ik sluit mijn mobiel aan en kopïer route naar mobiel, maar kan route niet in mobiel vinden. Staat normaal in de map mijn bestanden.
Moet ik deze nu eerst openen met windows app? Ik kom er niet meer uit.
Wie heeft tips?
Mario
Ik heb altijd makkelijk via de fietsroute planner van de fietsersbond, een gpx bestand kunnen laden.
Ik heb een nieuwe versie van windows 10 op de computer laten zetten en nu lukt het niet meer.
Ik maak route met planner, klik op gpx icoon en links onder klik ik op bestand en deze staat in de map download. Ik sluit mijn mobiel aan en kopïer route naar mobiel, maar kan route niet in mobiel vinden. Staat normaal in de map mijn bestanden.
Moet ik deze nu eerst openen met windows app? Ik kom er niet meer uit.
Wie heeft tips?
Mario