Mocht je geen GPS track kunnen vinden dan zou je deze kunnen "overtrekken" op http://www.gpsies.com/createTrack.do
Selecteer de kaart OSM cycle (Openstreetmap cyclemap) ipv google maps en daar kan je (delen van) de route zien.
Additionally, paste this code immediately after the opening
tag:Als het vinden van de juiste route je probleem is, geen zorgen. Over het algemeen is de bewegwijzering goed op orde op de NCN-routes. Uitzondering is dat het soms in grotere plaatsen wel eens mis gaat.erikheijn schreef:Hallo mede wereldreizegers
Ik ga volgend jaar van Newcastle naar Hull fietsen. Ik ga gebruik maken van de NCR1 (Noordzeeroute) Ik ben op zoek naar GPS tracks, zodat ik niet steeds de kaart uit mijn (lig)fietstassen hoef te halen.
Wie helpt me????
Ik heb al heel wat ge-goegled op tracks enz. enz. vandaar de wanhopige vraagBlanche schreef:Heb je ook de google resultaten op deze route in combinatie met gps tracks al doorzocht
Ik kreeg een heleboel hits, maar had zelf minder interesse om de boel te doorkammen omdat ikzelf niet ga.
Blanche
Goed idee...die vraag heb ik enige maanden ook al gesteld.HansvanderVeeke schreef:Even los hiervan, maar wel in relatie tot:
Is er hier bij de WF al nagedacht om een forum of ander platform om gps tracks uit te wisselen? Gezien de populariteit van gps-en zou dat wellicht een zinvolle uitbreiding zijn.
http://www.northsea-cycle.comerikheijn schreef:Die site had ik al met een vlooienkam doorzocht. Vandaar m'n eerste vraag: wie heeft...
De track van de site van de Noordzeeroute ken ik al Daar zijn de waypoints ongeveer 100km uit elkaar geplaatst. Na trekken in mapsource kan dan wel, maar wat jij achter je werktafel bedenkt, kan niet altijd in de werkelijkheid. Wat iemand al gefietst heeft en als track vrijgeeft is natuurlijk zo na te volgen. Voordeel van een al gefietste track is dat je nog meer van de omgeving kan genieten en minder op kaarten e.d. hoeft te letten (alleen op het schermpje van de 60CSx)De tovenaar schreef:http://www.northsea-cycle.comerikheijn schreef:Die site had ik al met een vlooienkam doorzocht. Vandaar m'n eerste vraag: wie heeft...
Daar staat de hele route op google maps. Kan je zo overtekenen in mapsource of ben je daar te lui voor
@Blanche:
Een aparte rubriek op het forum voor GPS tracks, navigatie, kartografie routeplanners e.d. zou wel mooi zijn.
Van Newcastlle naar Hull is minder dan 200 km, de route staat er redelijk goed op ingetekend en trek je in 10 minuten in Mapsource na.erikheijn schreef:De track van de site van de Noordzeeroute ken ik al Daar zijn de waypoints ongeveer 100km uit elkaar geplaatst. Na trekken in mapsource kan dan wel, maar wat jij achter je werktafel bedenkt, kan niet altijd in de werkelijkheid.
De track van de site van de Noordzeeroute ken ik al Daar zijn de waypoints ongeveer 100km uit elkaar geplaatst. Na trekken in mapsource kan dan wel, maar wat jij achter je werktafel bedenkt, kan niet altijd in de werkelijkheid. Wat iemand al gefietst heeft en als track vrijgeeft is natuurlijk zo na te volgen. Voordeel van een al gefietste track is dat je nog meer van de omgeving kan genieten en minder op kaarten e.d. hoeft te letten (alleen op het schermpje van de 60CSx)
De afstand is slechts 2 keer zo groot; waar die 200 km vandaan komt? Bij mijn weten is het ca. 400 km.Michael W schreef:Van Newcastlle naar Hull is minder dan 200 km, de route staat er redelijk goed op ingetekend en trek je in 10 minuten in Mapsource na.erikheijn schreef:De track van de site van de Noordzeeroute ken ik al Daar zijn de waypoints ongeveer 100km uit elkaar geplaatst. Na trekken in mapsource kan dan wel, maar wat jij achter je werktafel bedenkt, kan niet altijd in de werkelijkheid.
Volgens mij ben je echt erg lui en gemakzuchtig
Je wekte die indruk, maar als jij jezelf niet lui en gemakzuchtig vindt, is er toch geen enkel probleem?erikheijn schreef: Ik stelde alleen de vraag of er ook tracks waren van Newcastle naar Hull en aan het eind van het verhaal ben je lui en gemakzuchtig. Dit is wel erg bedroevend.