Tweede editie WereldfietserFestival op 24 januari in Alkmaar

Datum:06/07/2025
Na het succesvolle eerste WereldfietserFestival is het tijd voor een vervolg. We zijn verheugd aan te kondigen dat de tweede editie van het WereldfietserFestival plaatsvindt op zaterdag 24 januari 2026 in Sportcomplex De Meent in Alkmaar.
Het festival groeit mee met jullie enthousiasme: deze keer is er ruimte voor 20% meer bezoekers. Het programma wordt opnieuw gevuld met inspiratie en informatie voor de fanatieke wereldfietser én de beginnende vakantiefietser.
We bieden een lezingenprogramma met maar liefst dertig sprekers en een uitgebreide informatiemarkt. Hier vind je tal van organisaties, reisaanbieders, merken en ervaringsdeskundigen die gespecialiseerd zijn in fietsvakanties. Zij staan klaar om je vragen te beantwoorden en je op weg te helpen naar je volgende avontuur.
Ticketverkoop
De verkoop van tickets start zodra het programma met sprekers bekend is. Leden van De Wereldfietser krijgen voorrang bij het kopen van tickets én het reserveren van lezingen.
Nieuwjaarsreceptie
We sluiten de dag feestelijk af met een gezellige nieuwjaarsreceptie, waar ruimte is voor ontmoeting, verhalen delen en samen vooruitblikken op een nieuw fietsjaar.
Zet zaterdag 24 januari alvast in je agenda. Houd onze nieuwsbrief en website in de gaten voor het volledige programma en de start van de ticketverkoop!

Hier vind je artikelen, tips en verhalen die draaien rond de gekozen tag(s). Laat je inspireren door de nieuwste inzichten en populaire bijdragen.

Sponsoren


Zoeken