Bij De Wereldfietser gebeurt altijd wel iets. Van fietstochten en WereldfietserCafés tot webinars en het WereldfietserFestival: enthousiaste leden brengen elkaar samen om ervaringen te delen, plannen te maken en eropuit te gaan. Lijkt het je leuk om daar zelf aan bij te dragen?
We zoeken mensen die plezier hebben in organiseren. Misschien houd je gemakkelijk overzicht, vind je het leuk om met anderen af te stemmen of krijg je energie van een goed idee dat echt van de grond komt. Je hoeft geen ervaren evenementenorganisator te zijn. We kijken graag samen hoe jouw talenten en interesses passen bij wat er te doen is.
In het eventteam help je bijvoorbeeld activiteiten op de agenda te zetten, de planning bij te houden en nieuwe ideeën uit te werken. Je doet dat samen met andere vrijwilligers. Reken op ongeveer twee uur per week, grotendeels op momenten die jou uitkomen.
Heb je interesse: Mail naar evenementen@wereldfietser.nl. Wil je eerst even overleggen, dan kun je Paul de Ridder bellen op 06 5024 5004. Bij meerdere belangstellenden organiseren we een online bijeenkomst om meer te vertellen en vragen te beantwoorden.